O společnosti STAKS Group s.r.o.

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

děkujeme, že jste zavítali na naše stránky. Stavební a obchodní společnost STAKS Group s.r.o. je samostatným právním subjektem se sídlem v Plzni a působností především na území města Plzně a Plzeňského kraje. Společnost působí pod hlavičkou STAKS Group s.r.o. od roku 2008, má za sebou bohaté odborné zkušenosti. Jako samostatná obchodní společnost vznikla na základě oddělení se od velké stavební firmy působící na stavebním trhu již řadu let. Díky pracovním zkušenostem a odborným znalostem managementu i pracovníků jsme schopni nabídnout komplexní dodávky jako generální dodavatel v oblasti celkové revitalizace a zateplení panelových, bytových a rodinných domů včetně zajištění financování dotacemi a úvěry, dodávky novostaveb tzv. „na klíč" a rekonstrukcí bytových i nebytových prostor.

V naší 15-leté existenci jsme zrealizovali zakázky v Plzeňském a Středočeském kraji, jak je vidno z našich bohatých referencí.

Naše společnost si zakládá na osobním a individuálním přístupu k zákazníkovi a kvalitních službách, a to pro všechny zákazníky, ať už se jedná o velké investory nebo soukromé osoby. Samozřejmostí je komplexnost řešení všech zakázek. V návaznosti na požadavky a přání zákazníka naši odborníci navrhnou nejvhodnější materiály, technologické postupy, a další detaily řešení. Našim zákazníkům jsme navíc schopni aktivně pomoci při zajištění úvěrů a financování výstavby či rekonstrukcí. Po odsouhlasení materiálových a technologických specifikací zákazníkem pak naši kvalifikovaní a proškolení pracovníci provedou práce ve sjednaném rozsahu. Samotná kontrola kvality stavebních prací je zaručena manažery staveb - stavbyvedoucími, kteří jsou autorizovanými techniky ČKAIT v oboru pozemní stavitelství.

Jsme připraveni poskytnout ZDARMA poradenství k dotačním titulům aktuálně vypsaným a uvolněným. Naším skutečným vysvědčením je, že pokud jsme je pro naše zákazníky zařizovali, vždy příslušnou dotaci obdrželi.

Nově nabízíme našim zákazníkům kompletní realizaci jednotlivých kapitol dotace Nová zelená úsporám v programovém období 2021-2030.

Přijďte se k nám poradit, u nás za radu neplatíte! Rádi předáme získané zkušenosti při realizaci stavebních zakázek dále ku prospěchu budoucího investora.

Spokojenost našich zákazníků je a bude pro nás vždy prioritou.

 

Podporujeme CENTRUM HÁJEK

Jsme moc rádi, že můžeme podporovat CENTRUM HÁJEK. CENTRUM HÁJEK vznikl jako sociální a zdravotnický komplex určený pro péči a léčbu dětí s různými druhy a stupni postižení. V současné době CENTRUM HÁJEK poskytuje služby sociálního charakteru v podobě stacionáře pro handicapované děti od jednoho roku do 15 let. Tuto službu aktuálně využívá deset dětí denně.

Jako nestátní zdravotnické zařízení nabízí CENTRUM HÁJEK široké portfolio rehabilitačních metod zaměřených především na dětské pacienty.

Podporujeme ZOO PLZEŇ

Dalším subjektem, kterého jsme se rozhodli podpořit, je ZOO PLZEŇ.

Konkrétní pomocí a podpořením byla v období epidemie koronaviru adopce geparda súdánského a adopce sýčka obecného.

 

Partnerské společnosti

AUTO UNI STOD - Specializovaný autoservis RENAULT A DACIA

Profesionální autoservis, specializující se především na značky RENAULT A DACIA. O vůz se postaráme profesionálně, navíc díky kvalitnímu a komplexnímu vybavení v nejkratším možném termínu. Jsme členem mezinárodních servisních sítí MOTRIO a Q-SERVICE.

Více informací naleznete na www.autouni.cz 

NABÍZENÉ SLUŽBY

Reference stavebních zakázek

RYCHLÝ KONTAKT

STAKS Group s.r.o.
28. října 2026/72
301 00 Plzeň

+ 420 377 240 395

+ 420 774 100 142

info@staks.czKompletní kontakty