Revitalizace bytových domů Renovace zateplovacích systémů Zateplování fasád Čištění a opravy fasád Rekonstrukce budov Rekonstrukce interiérů Průmyslové
podlahy
Technické dozory staveb Sanace vlhkých staveb Plastová okna a dveře Hliníkové vchodové dveře NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 2021+

Naše služby

Vážení zákazníci, společnost STAKS Group s.r.o. vám nabízí celou řadu služeb: 

Revitalizace bytových domů

Revitalizovat bytový dům s naší společností znamená, že si můžete být 100% jisti odvedenou kvalitou práce a dodržení smluvního termínu. V oblasti revitalizací bytových domů máme dlouholeté zkušenosti.

> více informací o revitalizaci bytových domů

Renovace zateplovacích systémů

Za poměrně krátkou dobu používání vnějších kontaktních zateplovacích systemů se již u některých setkáváme s poruchami. Hlavní příčinou je především nekvalitní provedení základní vrstvy. Poruchy musí být včas opraveny.

> více informací o renovacích zateplovacích systémů

Zateplování fasád

Zateplovací systém je zásadní investicí a proto by měl plně sloužit řadu let bez nutnosti dalších investic. Z tohoto důvodu je třeba dodržet vysokou kvalitu provedení a použít kvalitní zateplovací systémy.

> více informací o zateplování fasád

Čištění a opravy fasád 

Důležité je provádět odpovídající údržbou ve správný okamžik. Jde o čištění fasády od veškerých nečistot, řas a plísní, provádění udržovacích a ochranných nátěrů, opravy drobných poškození a poruch, případně řešení celoplošné sanace.

> více informací o čištění a opravách fasády

Rekonstrukce budov 

Při rekonstrukcích, opravách bytů, provozoven, kanceláří i celých domů se více než jindy osvědčí kvalitní dozorování stavby odpovědným pracovníkem. Je důležité dodržovat technologické postupy a doby technologických přestávek, kdy dochází ke zrání materiálů.

> více informací o rekonstrukcích objektů

Rekonstrukce interiérů 

Naše společnost STAKS Group s.r.o. provádí taktéž rekonstrukce interiérů. A to jak v malém, tak velkém rozsahu. Limituje nás pouze představa zákazníka - kompletní rekonstrukce bytového jádra, nové elektrické rozvody nebo ZTI, dveře a podlahy.

> více informací o rekonstrukcích interiérů

Průmyslové podlahy 

Nabízíme realizace nátěrových systémů na průmyslové podlahy v rozsahu od epoxidových a polyuretanových nátěrových hmot až po samonivelační probarvené lité epoxidové nebo polyuretanové podlahové hmoty, v závislosti na požadavcích našich zákazníků.

> více informací o průmyslových podlahách

Technické dozory staveb

Technický dozor investora zahrnuje důkladnou kontrolu prováděné stavby tak, aby stavební firma přesně dodržovala technické podmínky realizace, platné zákony a stavbu prováděla kvalitně, dodržovala daný rozpočet a průběžné termíny výstavby.

> více informací o technickém dozoru staveb

Sanace vlhkých staveb

Obor sanace vlhkých staveb zahrnuje systém hydroizolačních, vysušovacích a stavebních opatření, jejichž cílem je dosažení trvalého snížení obsahu vlhkosti ve zdivu a tím i dosažení požadovaných tepelně-izolačních vlastností konstrukcí a požadované vlhkosti vzduchu v interiérech sanovaných budov.

> více informací o sanaci vlhkých staveb

Plastová okna a dveře

Nabízíme produkty od známých a prověřených výrobců profilů ALUPLAST, GEALAN, VEKRA nebo REHAU - svým provedením jsou jedinečné od brilantní povrchové úpravy až po konečný detail. O váš dobrý pocit se postará vícekomorový systém, garantující vynikající tepelnou izolaci a požadované vlastnosti.

> více informací o plastových oknech a dveřích

Hliníkové vchodové dveře

Hliníkové vchodové dveře mohou být jednokřídlé nebo dvoukřídlé, s nadsvětlíkem (pevným nebo otevíracím) nebo bez něj. Systém je variabilní a umožňuje vytvořit také různě složité stěny se zabudovanými dveřmi na míru dle potřeb zákazníka. Samozřejmostí je volba strany a směru otevírání.

> více informací o hliníkových vchodových dveřích

Nová zelená úsporám 2021+

Nová zelená úsporám je nejefektivnější a nejdéle trvající dotační program, určený na energetické úspory rodinných a bytových domů. V roce 2021 přechází program do další etapy a své zaměření rozšiřuje o další oblasti.

> více informací o Nová zelená úsporám 2021+

 

Reference stavebních zakázek

RYCHLÝ KONTAKT

STAKS Group s.r.o.
28. října 2026/72
301 00 Plzeň

+ 420 377 240 395

+ 420 774 100 142

info@staks.czKompletní kontakty