Revitalizace bytových domů Renovace zateplovacích systémů Zateplování fasád Čištění a opravy fasád Rekonstrukce budov Rekonstrukce interiérů Průmyslové
podlahy
Technické dozory staveb Sanace vlhkých staveb Plastová okna a dveře Hliníkové vchodové dveře NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 2021+

Revitalizace bytových domů

Komplexní revitalizace bytového domu zredukuje neustálé zvyšování tepelných nákladů na Vaše bydlení a prodlouží životnost objektu. Komplexní revitalizace panelových a bytových domů je celkové řešení oprav všech důležitých funkčních částí objektů:

  • rekonstrukce a zateplení střechy (vč. odvětrání stoupaček od digestoří)
  • výměna výplní otvorů (okna, vstupní dveře)
  • rekonstrukce lodžií a balkonů (nová skladba dlažby vč. hydroizolace, zábradlí) - nabízíme našim zákazníkům rekonstrukci balkonů či teras s 12-ti letou zárukou. Tento projekt je vytvořen se společností BASF - Stavební hmoty Česká republika s.r.o., PCI. Vše je hlídáno technologem dodavatele stavebních materiálů, zdokumentováno a výsledkem je Dohoda o prodloužené záruční době.
  • závěsné balkony a terasy - nově nabízíme dodávku závěsných balkonů a teras, které rozšiřují komfort bydlení ve Vašem domě. Různé varianty barev, rozměrů, tvarů a opláštění.
  • zateplení obvodového pláště budovy
  • rekonstrukce výtahů a šachet
  • stupačky ZTI (plyn, voda, kanalizace)
  • další volitelné opravy (rozvod STA, nová zvonková tabla, úprava vstupů do domu na čipy atd.)
  • DŮLEŽITÉ - Doporučuje se provést vyregulování otopné soustavy jako součást celkové revitalizace domu - (návratnost této investice je maximálně 5 let)

Společnost STAKS Group s.r.o. spolupracuje i s dalšími firmami, které zabezpečují specializované práce nezbytné k zajištění komplexní revitalizace a sanace bytového domu. Např. nově dokážeme realizovat s naším novým obchodním partnerem dodávku a montáž solárních panelů na střechy panelových a bytových domů.

Společnost STAKS Group s.r.o. spolupracuje též s finančními institucemi, které pomohou s profinancováním revitalizace bytového domu formou úvěru. Dokážeme též pomoci se žádostmi o poskytnutí dotací z programů "Nový panel" a "Zelená úsporám".

Společnost STAKS Group s.r.o. je zkušeným partnerem, který Vám poskytne komplexní službu, tj. od poradenství, energetického auditu, realizačního projektu, cenové nabídky stavebních prací až po vlastní realizaci rekonstrukce bytového domu. Od roku 2009 je nutné po celkové revitalizaci panelového domu zajistit Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB).

 

NABÍZENÉ SLUŽBY

Reference stavebních zakázek

RYCHLÝ KONTAKT

STAKS Group s.r.o.
28. října 2026/72
301 00 Plzeň

+ 420 377 240 395

+ 420 774 100 142

info@staks.czKompletní kontakty